Background

Jukebox

SPECIALTV – “DAT KAN ALLEEN IN DEZE TENTE”

SpecialTV, het feelgood muziekprogramma gemaakt door mensen met een verstandelijke beperking, lanceert zijn eigen feesthit. “Dat Kan Alleen In Deze Tente” wordt  het officiële lied van de SpecialTV Muziekshow op SBS6.

De melodie is al jaren een succes in diverse Overijsselse lokale feesttenten. Met hedendaags arrangment en vernieuwde teksten als “Iedereen kan niet alles, maar samen kunnen we heel veel” en “All inclusive hand in hand – dat is de oproep voor het hele land” roept het lied op om samen te vieren en te genieten.

Het nummer kreeg zijn vuurdoop tijdens het vrijwilligersfeest van zorgorganisatie Aveleijn, waar het publiek direct enthousiast meezong. ‘Feest, maar de boodschap om te verbinden. Iedereen hoort erbij’.

Dit seizoen verhuist de SpecialTV Muziekshow van RTV Oost naar SBS6 met een indrukwekkende line-up. Grote namen als Django Wagner, Jeffrey Heesen, Jannes, Jan Smit, Numidia, Frans Bauer, Frank van Etten en de Heinoos hebben hun medewerking toegezegd.. Ook talenten als Gizbey en Ray Benjamin krijgen een plek in deze feelgood-show.

Vanaf 6 september is het feest elke zaterdag om 14.30 uur te zien op SBS6 en on demand via kijk.nl.

Bron: desterrenparade.nl

https://www.youtube.com/watch?v=FNaNNGFRVVI&t=4s