‘Genot’-zanger Ricky van Daalen geopereerd

LEEUWARDEN – Zanger Ricky van Daalen is afgelopen week geopereerd aan zijn rug. Hij is bekend van het nummer ‘Genot’, wat na 21 jaar weer een succes is bij de jeugd. De zanger had al langere tijd rugklachten en is daardoor uit de running. Een rugoperatie was nodig.

Recentelijk gaf Ricky nog een optreden in Leeuwarden, waar de jubileumsingle ‘Genot’ op vinyl verscheen. De signeersessie trok veel jeugd, die het 21 jaar oude nummer kennen van onder andere TikTok

Revalidatieperiode

De operatie in het ziekenhuis in Den Haag is goed gegaan. Inmiddels is Ricky van Daalen uit het ziekenhuis ontslagen en moet hij de komende maanden herstellen van de operatie. In de nabije toekomst heeft de zanger plannen voor een album en hoopt hij de optredens te kunnen hervatten.

Bekijk een interview met de zanger, dat werd opgenomen tijdens de vinylsingle-presentatie van het nummer ‘Genot’

Jubileumalbum en 30 jaar artiest

Vanwege rugproblemen moest Ricky van Daalen noodgedwongen zijn optredens stoppen. Bij de vinylsingle-presentatie in juni zong de zanger zittend vanaf een kruk, omdat lang staan hem pijn deed. “De rugoperatie is succesvol verlopen”, zo liet de zanger afgelopen week op social media weten. De komende maanden moet hij revalideren. In januari gaat Ricky bekijken wanneer hij de draad weer kan oppakken voor wat het zingen betreft.

Ricky zit bijna 30 jaar in het artiestenvak. Dan verwacht hij ook een jubileumalbum te kunnen presenteren voor z’n fans.

Lees een eerder gepubliceerd artikel over Ricky van Daalen en het succes van het nummer ‘Genot’, dat eigenlijk een cover (Genoat) is van wijlen zanger Ede Staal.

Eerder artikel

Tekst en beelden

© 2026 Popjournalist
www.onckovankammen.nl